Skip to content Skip to footer

ERES Biotech İstanbul’da !

İyi haftalar!

ERES Biyoteknoloji’nin İstanbul çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF ’16)‘ndayız!

Dünyada 100’den fazla ülkenin üyesi olduğu Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu’nun (IFIA) bünyesinde, Türk Patent Enstitüsü’nün (TPE) ev sahipliğinde, düzenlenecek olan İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF’16)  3–6 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ankara Kalkınma Ajansı’nın katkılarıyla biz de bu fuardaki yerimizi aldık. AKA-04 Nolu standda geliştirdiğimiz ürünler, çalıştığımız ar-ge projelerimiz, eğitim çalışmalarımız ve gelecek programlarımız ile ilgili tüm konuları burada sizlerle paylaşacağız.

Etkinliğin aynı zamanda İstanbul’da olması ile dünyanın en önemli buluş fuarı özelliğini de beraberinde getirmekte.Fuar çerçevesinde kurulacak Yatırımcı Alanı ile melek yatırımcılar, yerli ve yabancı sanayiciler ve işadamlarının buluş sahipleri ile buluşması sağlanacak.Bunların yanı sıra Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu (IFIA)’nun 2. Dünya Kongresi, 04 Mart 2016 tarihinde ISIF’16 ile eş zamanlı olarak İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuar süresince WIPO, EPO, TPE ve LES Türkiye Uzmanları tarafından patent ve ticarileştirme konularında muhtelif çalıştaylar, seminerler gerçekleştirilecek.Patentlerin, buluşların, yeni ürünlerin ve teknolojik fikirlerin ticarileştirildiği İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF)nda  ette tağşiş ve GDO ile ilgili problemleri anlatacağız, bekliyoruz.

Go To Top