Skip to content Skip to footer

Haziran Ayına Özel Kampanya 2 Eğitime 1 Eğitim Hediye:

Uygulamalarla Biyoistatistiğe Giriş Eğitimi” VE “Linux ve R Uygulamalarıyla RNA-seq Veri Analizi Eğitimi” ne kaydolanlara, “NCBI, Ensembl ve UCSC Genom Tarayıcısı Uygulamalı EğitimiHEDİYE!

Bu muhteşem fırsat sayesinde, 2 önemli eğitimi alırken 3. eğitimi ücretsiz olarak kazanabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirin ve biyoinformatik dünyasında bir adım öne geçin!

Kampanyaya katılmak için son gün: 2 Haziran 2024

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

  • Kampanyadan faydalanmak için https://www.eresbiotech.com/magaza/adresinden 2 eğitimi sepetinize eklemek ve kaydınızı tamamlamanız yeterlidir. Hediye eğitim tanımlanıp bilgilendirme epostası size iletilecektir.
  • Kampanyadan taksitli olarak faydalanmak istiyorsanız [email protected] adresine eposta atınız.
  • Kampanya 2 Haziran 2024’de son bulacaktır.
  • Kampanya için ayrılan kontenjanlar sınırlı olup kontenjanlar dolduğunda kampanyadan faydalanamazsınız. Kontenjan bilgisi için [email protected] adresine eposta atmanız yeterlidir.

Neden Bu Eğitimleri Kaçırmamalısınız?

  1. Kariyer Fırsatları: Bu eğitimler, biyoinformatik ve biyoistatistik alanlarında yetkinliklerinizi artıracak ve sizi iş dünyasında rekabetçi kılacaktır.
  2. Uzman Eğitmenler: Alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından verilen derslerle, en güncel ve uygulamaya yönelik bilgileri öğreneceksiniz.
  3. Uygulamalı Eğitim: Gerçek dünya uygulamaları ve pratik çalışmalarla öğrendiklerinizi hemen hayata geçirebileceksiniz.
  4. Kısıtlı Kontenjan: Eğitimlerimiz sınırlı kontenjanla sunulmaktadır, sınıflarda etkileşim böylece daha yüksek ve eğitimler verimli geçmektedir. Kontenjanlar dolmadan eğitimleri kaçırmamak için hemen kaydolmayı unutmayın.

Hemen Kaydolun ve Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Eres Biyoinformatik Akademi olarak, sizleri bu heyecan verici eğitimlere davet ediyoruz. Eğitimlerle ilgili detaylı bilgi ve kayıt için hemen şimdi harekete geçin. Bu fırsatları değerlendirerek, biyoinformatik dünyasında bir adım öne geçin!

Eres Biyoinformatik Akademi

Sorularınız için: [email protected]

Go To Top